نمایندگی پاناسونیک

کارت کالر آی دی سانترال پاناسونیک

کارت کالر آی دی سانترال پاناسونیک می تواند قابلیت نمایش کالر آی دی افراد تماس گیرنده را بر روی دستگاه فعال کند. اگر کارت کالر آی دی را بر روی دستگاه خود نصب نکنید حتی اگر تلفن های قرار گرفته بر روی داخلی ها قابلیت نمایش کالر آی دی را داشته باشند هم شماره را نمی توان مشاهده کرد.

کارت کالر آی دی

برای اطلاع از شماره تلفن شخص تماس گیرنده سرویسی به نام کالر آیدی وجود دارد. این روزها در تلفن‌های خانگی مجهز به صفحه نمایش عموماً این قابلیت وجود دارد. برای اضافه کردن این سرویس به سیستم تلفن سانترال، باید از کارت سانترال کالر آیدی استفاده شود. این کارت هم باید با توجه به نوع و مدل دستگاه مرکزی سانترال انتخاب و خریداری شود. برای هر دستگاه سانترال مدل مشخصی از کارت سانترال کالر آیدی تولید می شود. طبیعتاً باید کارت سانترالی انتخاب بشه که با دستگاه سانترال سازگاری داشته باشد.

کارت کالر آیدی سانترال پاناسونیک مدل KX-TE82494

کارت کالر آیدی سانترال پاناسونیک مدل KX-TE82494 از 3 خط آنالوگ شهری پشتیبانی کرده و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این کارت کالر آیدی پاناسونیک قادر است کلیه سیگنال های مخابرات از جمله Caller ID را دریافت کرده و به همین سبب می تواند قابلیت نمایش شماره تلفن تماس گیرنده را به سانترال پاناسونیک مدل های TES824 و TEM824 بیفزاید. این محصول امکان نمایش شماره های 8 رقمی معمولی مخابرات را دارا است.

کارت سانترال TE82494 یا کارت کالر آیدی که یکی از انواع کارت های سانترال می باشد، کارتی است که بر روی سانترال های TEM824 و TES824 نصب می شود و امکان فعال کردن کالر آی دی را برای ۳ خط شهری فراهم می کند. دستگاه سانترال TEM824 و TES824 به تنهایی کالر آی دی ندارند و برای فعال سازی این قابلیت باید کارت کالر آیدی (کارت TE82494 ) نصب شود. هر یک از دستگاه های کم ظرفیت ۸۲۴ ، ۳ جای اسلات کارت کالر آیدی دارد که شماره گذاری شده است

تعمیرات سانترال ارتباطات پاناسونیک

اطلاعات تماس:
تلفن: 33932745-33118827-021
آدرس: تهران. میدان امام خمینی. لاله زار جنوبی. پاساژ ابوالفضل. پلاک۴۵
وبسایت : www.panasonicglobal.ir

startup

محل تبلیغات شما

در صورتی که این مقاله با زمینه فعالیت شما همخوانی دارد، شما می توانید به مدت سه ماه تبلیغات خود را در این مکان منتشر کنید.

تعمیرات سانترال پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک  تمامی خدمات فروش و تعمیر محصولات پاناسونیک را به  کاربران این محصول در سراسر ایران ارائه می دهد....

پرسش های متداول

خلاصه ای از بخش های مهم تر که در مطلب آمده است.

کارت کالر آی دی سانترال پاناسونیک می تواند قابلیت نمایش کالر آی دی افراد تماس گیرنده را بر روی دستگاه فعال کند. 

کارت کالر آیدی سانترال پاناسونیک مدل KX-TE82494 از 3 خط آنالوگ شهری پشتیبانی کرده و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.

اگر کارت کالر آیدی را بر روی دستگاه خود نصب نکنید حتی اگر تلفن های قرار گرفته بر روی داخلی ها قابلیت نمایش کالر آی دی را داشته باشند هم شماره را نمی توان مشاهده کرد.

× مشاوره و ثبت سفارش واتس آپ