درباره ما

ایرانیان کمپانی مرجع تبلیغات حرفه ای برای کسب و کارها و برندهای موفق , تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به صورت آگهی های دیجیتال و لینکدار بر مبنای جست و جو های اینترنتی می باشد. با بررسی انواع بسته های تبلیغاتی و با توجه به تنوع بالای آن ها، بسته تبلیغاتی مورد نیاز خود را انتخاب نموده و برای مشاوره و یا ثبت سفارش با شماره 33983039-021 تماس حاصل فرمایید.

هر فناوری جدیدی باعث ایجاد تهدیدات و فرصت های جدیدی برای مشاغل می شود.

کشورهای توسعه یافته در سال 2006 حدود 80 درصد از شغل های خود را وابسته به کامپیوتر، اینترنت و فناوری اطلاعات می دانند. موسسه تحقیقاتی فارستر که یکی از بزرگترین تحلیل گران صنعت تجارت الکترونیکی هست، اعلام کرده رشد تجارت الکترونیکی از 354ملیارد دلار در سال 2001 به حدود 10 تریلون دلار در سال 2008 رسیده است.

 

درباره ما

فواید تجارت الکترونیک

درباره ایرانیان کمپانی

درمورد فواید تجارت الکترونیکی در مقایسه با تجارت سنتی می توان گفت :

  • حضور در بازار با سیاست ( همه جا ، همه کس ، همه وقت )
  • از میان بردن واسطه های فعال در بازار و فروش مستقیم.
  • کاهش هزینه ها ی مربوط به فروش ، نیروی انسانی ، زمان ، عرضه و …
  • امکان ارتباط دو طرفه برای ارائه خدمات پس از فروش
  • ورود به بازار های جدید و جهانی بدون مرز

با این وجود یا باید از پایه این چرخه را زمان فراوانی گذاشت تا راه اندازی نمود و یا تنها با به کارگیری ابزار و نیروهای با تجربه با سرعتی بیشتر از سایر رقبا به این عرصه ورود نمود.

با وجود این نیاز دست به بررسی و آنالیز این بازار زده ایم. شروع به تحلیل و امکان سنجی های لازم نمودیم. توانستیم با استفاده از روش های نوین و مناسب و زودبازده پیشنهادات خود را در این حوزه به عرصه عمل و بازدهی برسانیم.

از نظر ما یک آگهی خوب باید خصوصیاتی چون : مدت زمان انتشار بالا – هزینه مناسب – در دسترس بودن برای اشخاص مورد نیاز – قابلیت انتشار سریع – پوشش حجم زیادی از افراد مخاطب – حضور فعال در بازار رقابتی – ارتباط سریع و آسان مشتریان با تبلیغ کننده – کیفیت مناسب و … را داشته باشد. می توان گفت مناسب بوده و نهایتا منجر به تمدید سفارش دهنده آگهی شود.

امیدواریم در طی این خدمت رسانی لوح زرین اعتماد شما را همواره در اختیار خود داشته باشیم.

با سپاس

× مشاوره و ثبت سفارش واتس آپ