ارتباطات پاناسونیک

ارتباطات پاناسونیک به عنوان نمایندگی پاناسونیک با بیش از 30 سال فعالیت مستمر در امر فروش و خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات پاناسونیک، لوازم جانبی و مصرفی در تهران می باشد. ارتباطات پاناسونیک با هدف حفظ کیفیت خدمت رسانی و فعالیت مستمر در این حوزه با عنوان نمایندگی مجاز پاناسونیک در بخش فروش و تعمیرات پاناسونیک راه اندازی شده است.

فهرست مطالب
ارتباطات پاناسونیک

تلفن تماس

021-33118827-33932745

واتساپ

09912807508

سایت

www.panasonicglobal.ir

آدرس

میدان امام خمینی.ابتدای لاله زار جنوبی.پاساژ ابوالفضل.طبقه اول.پلاک 45

برخی از خدمات ارتباطات پاناسونیک

تعمیرات سانترال پاناسونیک

تعمیرات سانترال پاناسونیک

تعمیرات سانترال پاناسونیک در کدام موارد ضروری است؟

سانترال بخش های مختلفی دارد که آسیب دیدگی، نصب نادرست یا خرابی هریک از آنها روند کلی سیستم را مختل می کند. یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران سانترال بعضا با آن مواجه می شوند، نویز است. نویز معمولا در اثر اتصال اشتباه کابل ها یا خرابی خط تلفن ایجاد می شود. با این حال ممکن است گوشی تلفن یا دیگر تجهیزات سخت افزاری ایراد داشته باشند. خرابی یا از کار افتادن کارت دیزا هم در کنار مشکلاتی همچون آزاد نشدن خط شهری و آسیب های سخت افزاری مثل شکستن گوشی، خرابی شماره گیر، از کار افتادن بلندگو و … تعمیر سانترال پاناسونیک را ضروری می سازند.

تعمیرات سانترال پاناسونیک در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن بهره‌مندی از دانشِ تخصصی، ابزارآلاتی مطابق با فناوری‌های روز دنیا در اختیار دارند. همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک بتوانند تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در این سیستم را مرتفع سازند.

متخصصان این حوزه به دلیل سالها تجربۀ کار با این دستگاه، آشنایی جامعی با ساختار قطعات آن داشته و توانسته اند رویکردهای سازگار با دستگاه را جهت سرویس و تعمیر آن برگزینند. در صورت نیاز به هریک از خدمات ارتباطات پاناسونیک مرکز تعمیر سانترال Panasonic و یا نیاز به حضور کارشناسان این مرکز، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز با ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر ارتباطات پاناسونیک

ارتباطات پاناسونیک مرکز خرید و فروش و تعمیرات دستگاه های سانترال و معلقات آن

ارتباطات پاناسونیک
ارتباطات پاناسونیک
ارتباطات پاناسونیک

آگهی های تبلیغاتی ارتباطات پاناسونیک

تعمیرات سانترال پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک  تمامی خدمات فروش و تعمیر محصولات پاناسونیک را به  کاربران این محصول در سراسر ایران ارائه می دهد....

× مشاوره و ثبت سفارش واتس آپ